Apie

Apie mus, fotografiją ir paprastus dalykus :) 

Susipažinkime - mes esame Jurijus ir Neringa. O kai kartu fotografuojame - FotoJura :) 

Neringa ir Jurijus

Neringa ir Jurijus

Dieviname fotografavimą ir niekaip neatsistebime - koks spalvingas gali būti gyvenimas ir kokia galinga yra Meilė... Apilnk mus tiek daug grožio - tai patys artimiausi žmonės šalia, kasdieninis neaprėpiamas dangus ir auksinės spalvos saulėlydžiai - visa tai mus įkvepia!

Jau 10 metų esame kartu, svajojame, dirbame, kuriame crazy planus ir nepaprastai džiaugiamės, kad galime papildyti vienas kitą bei užsiimti veikla, kuri yra atgaiva širdžiai! Fotografija mus visiškai pakerėjo ir dabar niekaip neįsivaizduojame savo gyvenimo kitaip :) 

Mums nepaprastai smagu keliauti! Kelionių mums vis negana ir negana :) Nieko nėra puikiau, kaip patirti gamtos, kultūros ir žmonių magiją.

Dar šis tas apie mus - Jurijui ypač patinka gera muzika. Gali viską papasakoti apie geriausias ausines - kad tik galėtų mėgautis kokybišku garsu ;) O nesenai įgyvendino savo seną svajonę - pradėjo mokintis groti būgnais :) Grįžęs po pamokos visad būna toks laimingas! 

Neringa džiaugiasi savo surinkta senovinių vestuvinių nuotraukų kolekcija, kurioje šiuo metu daugiau nei 300 fotografijų. Mes būtinai surengsime parodą - juk taip smalsu pažiūrėti, kaip tuokdavosi mūsų proseneliai ir seneliai. Taip pat yra išleidusi savo poezijos knygą, o šiuo metu - rašo knygelę vaikučiams ;)

Mes esame panirę į fotografijas ir vis dar nenustojame žavėtis - kiek daug galimybių užfiksuoti akimirkos grožį suteikia technika ir išlavinta fotografo akis. Kaifuojame nuo puikiai pagautos akimirkos, nuo šilčiausių jausmų, kuriuos rodote vienas kitam, nuo tų jaudulio momentų, kai ištrykšta džiaugsmo ašara ir nuo to, kiek daug gali sutilpti tame viename kadre.

Nuoširdžiai tikime, kad žiūrėdami į save mūsų nuotraukose sugrąžiname Jums tą džiaugsmo ir gražaus jaudulio akimirką, kurią patiriate vestuvių dieną. Esame labai laimingi, kad galime tai Jums suteikti. 

Būkite laimingi ir mylimi!

FotoJura - čia nutinka STEBUKLAI... :)