Atsiliepimai

 

Laura+ Rokas

“Jurijau ir Neringa, didžiulis ačiū jums už nuoširdų darbą ir jaukios atmosferos sukūrimą vestuvių dieną! Šią dieną išmokome ne tik kaip reikia rodyti meilę, bet ir puikiai jaustis prieš objektyvą bei tiesiog mėgautis akimirkomis. Labai džiaugiamės, jog įamžintos vestuvių akimirkos viršijo visus mūsų lūkesčius. Ačiū!”

268 Lauros ir Roko Vestuves.jpg

Aušra + Martynas 

“AČIŪ labai mielieji, Neringa ir Jurijau, kad įamžinote mums tokias svarbias akimirkas! Ačiū Jurijui, kuris, pasiėmęs fotoaparatą į rankas, lyg atgyja! Buvo gera ir paprasta dirbti. Gavome viską ir net daugiau ko tikėjomės, nuotraukos ne tik kokybiškos, bet ir ydomios. Linkime ir toliau išlaikyti teigiamą energiją!”

Ausros ir Martyno vestuves 211.jpg

Laura + Thomas

“Mielieji, Jurijau ir Neringa, dėkojame už profesionaliai, jautriai, subtiliai įamžintas akimirkas, kurias išgyvenome tą ypatingą mūsų Dieną. Ir už tas, kurių iš jaudulio patys net nepastebėjome, kuriose užfiksuoti besišypsantys, laimingi ir gražūs mūsų draugai ir giminaičiai. Akimirkas, kurias matėte tik Jūs ir kurios mus taip stipriai pradžiugino nuotraukose. Detales, kurių nepamiršote… Ir tas, dėl kurių labai jaudinomės, ir kurias stebuklingai "išgyvendinot" iš nuotraukų. Džiaugiamės Jūsų draugyste ir nuoširdžiai atliktu, kokybišku ir kūrybišku darbu ! Merci beaucoup, chers amis!”

337 Laura and Thomas Wedding.jpg

Dainora + Aurimas

“Esame labai dėkingi Jurijui ir Neringai už meilę įdėtą į darbą, dalintus patarimus, nuoširdų bendravimą ir, žinoma, nuostabias fotografijas. Bendravimo pradžioje jie labai teisingai pasakė, jog gausime jausmingas, gražias, net gi truputėlį magiškas nuotraukas... jie mums nemelavo! Rezultatas labai džiugina ir tikrai buvo vertas laukimo.”

217 Dainoros ir Aurimo Vestuves.jpg

Rasa + Kęstutis

“Neringa ir Jurijau, dar kartą ačiū jums už kokybę ir kiekybę!

Nuo pat pirmo laiško ir pirmo susitikimo sužavėjot savo nuoširdumu, atsakingumu, požiūriu į klientą kaip draugą. Apie profesionalumą kalba ir kalbės Jūsų darbai. Ir toliau taip sėkmingai pažinkite ir džiuginkite tuos, kurių svarbiausias akimirkas įamžinate. Tegu ryškūs rezultatai visada viršija lūkesčius!”

356 Rasos ir Kestucio vestuves.jpg

Justina + Edmundas

“Abu su vyru Edmundu norime Jums is visos sirdies padekoti uz nuostabiai perteiktą mūsų meilės dienos nuotaiką nuostabiose nuotraukose... Kiek daug šilumos, švelnumo, romantikos ir...paslapties...Tas žalias miškas ir lubinų pieva...kosmosas...O kaip žiba mūsų akys!!!!!!!!!!!!! 

Ačiū Jums labai, kad pradžiuginot, užfiksavot ir palikot ilgam prisiminimui šitokį grožį ... "

Justinos ir Edmundo Vestuves 257.jpg

Agnė + Justinas

"Ačiū už tai, kad nuotraukose puikiai perteikėte mūsų jausmus ir įamžinote gražiausias mūsų šventės akimirkas!”

298 Agnes ir Justino Vestuves.jpg