Fotografijos paroda “10 nuotakos istorijų”

FotoJura nuotrauka kuri dalyvauja parodoje.

FotoJura nuotrauka kuri dalyvauja parodoje.

“Expect the unexpected”. Būdamas vestuvių fotografu turi būt pasirengęs viskam. Džiaugiuosi, kad teko garbė būti pakviestam dalyvauti naujame, šviežiame, netikėtame projekte - 1 nuotaka ir 10 fotografų, iš kurių kiekvienam buvo skirta po 20 minučių sukurti nuotakos portretą pagal savo stilių. Labai smagu matyti, kad kiekvienas fotografas turi savo braižą, savo idėją, savo įgyvendinimą, savo bendravimo pobūdį ir visa tai galima išvysti galutiniame rezultate - parodoje. 1 nuotaka, 1 vieta, o tokie skirtingi rezultatai! Būtent todėl labai svarbu atrasti savąjį vestuvių fotografą!

Kviečiame užsukti į parodą Vilniuje PC “Panorama” iki rugsėjo pabaigos ir pasižiūrėti kaip mes ir kiti projekte dalyvavę fotografai mato tą pačią nuotaką ;)

Backstage video:

Labas Rytas, LRT reportažas apie projektą "10 nuotakos istorijų": http://www.lrt.lt/mediateka/irasas/103545/labas_rytas_lietuva_i_dalis#wowzaplaystart=2964000&wowzaplayduration=210000

Projekto idėja, iniciatyva ir didelis ačiū už pakvietimą - Pauliui Rakštikui

Su Tavim nors iki pasaulio krašto...

Kiek visokių įdomių pasipiršimų istorijų esame girdėję iš mūsų jaunavedžių! Bet tai ką papasakojo Neringa su Zigmantu buvo kažkas tokio! 

Gyvendami ir draugaudami 6 metus Norvegijoje, būdami aktyvūs keliautojai, kaip dažnai mėgsta, Neringa ir Zigmantas vieną dieną suplanavo kelionę į kalnus - aplankyti įstrigusio tarp kalnų Kjerag akmens. Tik Zigmanto planas buvo šiek tiek kitoks, nei vien tik įkopti į žymiąją vietą. Pasislėpęs sužadėtuvių žiedą jis nešė iki pat akmens. Tuo metu įpusėjus kelionei, oras staiga suprastėjo, apsiniaukė, pakilo vėjas, pradėjo lyti. Bet jie nesustojo ir tęsė kelionę. Atėjus į vietą abu buvo kiaurai šlapi, o ir šaltas vėjas negailėdamas tęsė ką pradėjo. Zigmantas užlipo ant akmens, o po kojom beveik kilometro gylio bedugnė ir džentelmeniškai pasiūlė kartu užlipti ir Neringai. Juk toks ir buvo planas pasipiršti romantiškai ant akmens, kur visas pasaulis po tavo kojomis… Deja, Neringa atsisakė tokios romantiškos minties ir jokiais būdais nesutiko lipti. Zigmantui nieko neliko, kaip tik nulipti ir pasipiršti ant šalia esančio įspūdingo skardžio. Tik tada Neringa suprato, ką buvo sugalvojęs Zigmantas ir prižadėjo dar kartą sugrįžti į šią vietą ir užlipti ant akmens jau būdama Zigmanto žmona. 

Kai išgirdome šią istoriją mes nedvejodami sutikome įamžinti šią akimirką. Juk ji bus pirmoji nuotaka užlipusi ant Kjerag akmens! Ir kiek daug tai reikš jiems abiems!

Kai atskridome į Norvegiją oro prognozės buvo neįtikėtinai geros tai dienai. Mums atrodė, kad kelionė iki akmens bus lengvas pasivaikščiojimas, bet deja, klydome. :) Dar nesame tiek kopę į kalnus, nors ir gana intensyviai sportuojam, bet ir tai buvo tikras iššūkis. Kalnai mums yra kažkas nerealaus, didingo ir magiško. Vaizdai tikrai verti visų tų pastangų. 

Atėjus į vietą po kokių 3 valandų kopimo išsiskirstė likę turistautojai ir turėjom valandą padaryti fotosesiją, kad spėtumėm grįžti iki sutemstant. 

Tai ką padarė Neringa yra neįtikėtina ir nepakartojama! Ant akmens ji lipo ne vieną ir ne du kartus, nes vis laukėme saulės kuri retkarčiais išlįsdavo pro debesis. Gūsingas vėjas neleido atsipalaiduoti, bet ji tai padarė. Didžiuojamės nuotaka Neringa! Tai buvo tobula!

Sekančią dieną buvo planas pasidaryti fotosesiją ir Preikestolen, deja uraganinis vėjas ant skardžio ne tik kad neleido fotografuoti, bet ir apskritai - pastovėti ant kojų buvo tikras iššūkis. Palikome šią vietą kitiems kartams ir kitoms mūsų poroms ;)

Neringa ir Zigmantai, ačiū Jūms už galimybę padaryti kažką nerealaus, nuo ko iki dabar man suprakaituoja delnai ir užima kvapą, kai žiūriu į šias nuotraukas. Jūs nerealūs!!!