Kaina

Prieš aptariant mūsų kainas, norėtumėm papasakoti apie tai, kaip mes fotografuojame.

Jei pasirinksite mus, savo vestuvių fotografais - jums nereikės ilgai ir nuobodžiai stovėti sudėtingose pozose ar prieš objektyvą daryti kažką kvailo. Mums svarbiausia yra tai, kaip jausitės visą dieną. Turėtumėte jaustis lengvai, natūraliai ir atsipalaidavę. Mūsų nuotraukose žmonės šypsosi ir džiaugiasi todėl, kad vestuvės visų pirma yra šventė. Nuotraukos - ryškios ir gyvos, nes jose daug dėmesio skiriame emocijoms, apšvietimui bei artimiesiems - todėl, kad būtent tokios nuotraukos po daugelio metų taps pačiomis svarbiausiomis.    

Jūsų vestuvių dieną mes bendraujame mandagiai, paprastai ir maloniai, visada galime padėti ar patarti, o kai to reikalauja aplinkybės, tampame maksimaliai nepastebimi. Pas mus nebūna nesėkmingų fotosesijų, o tos nuotraukos kurias matote mūsų galerijoje, yra nufotografuotos ir retušuotos tokiu pat būdu, kaip ir tos, kurias atiduosime visiems savo būsimiems klientams. Kiekvienoms vestuvėms yra paruošti bent du fotoaparatų komplektai, o jūsų nuotraukos bus visą laiką saugomos bent dviejose vietose - kad nedingtų nei viena jūsų vestuvių nuotrauka. Mes suprantame visą atsakomybę, kuria mes prisiimame kaip fotografai, juk vestuvių negalima pakartoti ar perkelti į kitą dieną. Per 9-erius vestuvių fotografavimo metus mes neturėjome nei vieno rimto skundo.

Apie kainas: 

Mūsų vestuvių fotografavimo kainos prasideda nuo 1200 €. 

Kaina skiriasi priklausomai nuo to, ar bus du ar vienas fotografas, nuo fotografavimo valandų skaičiaus, nuo to kokį albumą pasirinksite ir t.t. 

Susisiekite su mumis! Aptarus Jūsų lūkesčius ir galimybes mes pasiūlysime Jums priimtiniausia variantą. 

Taip pat darome prabangias fotoknygas storais lapais, stikliniu viršeliu su nuotrauka arba odiniu viršeliu su įspaustais jaunųjų vardais.